SWTECH HAKKINDA

GÜNEŞ ENERJİSİ UZMANI KURULUŞ

SWTech Enerji Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret AŞ, 2016 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren hizmet firmasıdır. SWTech Enerji, güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, arazi ve çatı tipi santral kurulumları, işletme, endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunmaktadır.

SWTech Enerji ayrıca TKDK (IPARD) Kırsal Kalkınma ve bölgesel kalkınma ajansları tarafından düzenlenen hibe programları doğrultusunda teknik danışmanlık ve projelendirme hizmetleri de sunmaktadır.

SWTech Enerji, Türkiye, Uzak Doğu ve Avrupada sahip olduğu güçlü partnerler sayesinde fotovoltaik enerji üretim sektöründe sistem için gerekli olan ürünlerin tedarik hizmetini sunmaktadır. SWTech Enerjinin hizmetleri arasında, şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanında şebekeden bağımsız (Off-Grid) sistemler, güneş enerjili sulama sistemleri, led aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ile ilgili anahtar teslim uygulamalar da mevcuttur.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Güneş enerjisi çözümleri konusunda, profesyonel hizmet anlayışı ile entegre ettiğimiz doğru uygulama tekniklerini hayata geçiriyoruz.

UZMAN KADRO
YÜKSEK KALİTE
25 YIL GARANTİ
GÜÇLÜ REFERANSLAR
YERİNDE DESTEK